Menu

Wakacje w Turcji

Wycieczki Analnya

Blog

Czy wakacje w Turcji są bezpieczne?

Nie każdy wie, ale w drugiej połowie 2018 roku w Turcji przestał obowiązywać stan wyjątkowy. Stan wyjątkowy, który obowiązywał przez dwa lata. Rozpoczął się on w 2016 roku. I tak naprawdę nic się nie zmieniło. Turyści spędzali przez te sezony wakacje w Turcji i nic się nie działo. Było bezpiecznie. Więc po zniesieniu stanu wyjątkowego także nic się nie zmieniło. Nadal jest bezpiecznie.

 

Czytaj więcej

Które tanie wycieczki w Turcji są warte uwagi?

Wakacje w Turcji zazwyczaj się znacznie tańsze niż wakacje w Polsce. I nie jest to wiedza tajemna. Wie o tym coraz więcej osób i dlatego w 2018 roku to właśnie Turcja była na drugim miejscu, jeśli chodzi o zagraniczne wakacje. Wypoczynek w Turcji nie jest drogi i coraz więcej osób może sobie pozwolić na taki wakacyjny wyjazd.

Czytaj więcej

Czy warto wybrać się do kanionu Sapadere?

Jeśli będąc na wakacjach dopiero teraz dowiedzieliście się o istnieniu kanionu Sapadere, to pewnie zastanawiacie się, co to za mało znana atrakcja? Wszak Turcja kojarzy się raczej z Pamukkale, Efezem, Kapadocją, Alanyią i podobnymi miejscówkami. Fakt, kojarzy się najbardziej z nimi, co nie znaczy, że nie ma innych, niezwykle ciekawych miejsc do zwiedzenia.

Czytaj więcej

Czy warto iść na hamam?

Będąc na wakacjach na pewno spotkacie się z pojęciem hamamu. Większość osób, które systematycznie jeżdżą na wakacje do Turcji, pierwsze co robi, to odwiedza właśnie hamam. Ci, którzy po raz pierwszy są na egzotycznych wakacjach mogą nie wiedzieć dlaczego jest to takie popularne. Dlaczego łaźnia turecka jest taka popularna. Bardzo często ich zdziwienie rośnie kiedy dowiadują się czym jest hamam.

Czytaj więcej

Szukaj